Bieżnia rehabilitacyjna Cardio 270 + OPTOGAIT – analiza chodu oraz biegu

Bieżnia Cardio 270 z systemem Optogait służy do specjalistycznej analizy chodu i biegu.

Optogait to innowacyjny system do analizy ruchu i funkcjonalnej oceny pacjentów normalnych oraz pacjentów z dysfunkcjami ruchu. System opiera się na czujnikach optycznych pracujących z częstotliwością 1000 Hz umieszczonch co 1 cm, wykrywaniu odpowiednich parametrów przestrzenno-czasowych dla chodu i biegu.

Platforma programowa umożliwia łatwe przechowywanie wszystkich badań do analizowania i generowania raportów bezpośrednio po pomiarze. Pozwala to na opracowanie indywidualnego planu terapeutycznego dla pacjenta. Możliwe jest również porównanie w szybki sposób danych testów wykonanych w różnym czasie, w celu oceny jakości i skuteczności wybranej metodologii pracy z pacjentem.

▪ Elastyczne podłoże
▪ Ruchome kółka
▪ Ekran kontrolny z przyciskami
▪ Zasilanie 230 V / 50 Hz / 16 A
▪ Zaprogramowane protokoły oraz ustawienia manualne
▪ Poręcze przednie oraz stałe boczne poręcze bezpieczeństwa
▪ System awaryjnego zatrzymania
▪ „Polar” kompatybilny czujnik bicia serca
▪ Opcja „Łuku bezpieczeństwa”
▪ Waga: 300 kg to 380 kg
▪ Max waga pacjenta : 220 kg
▪ Długość pasa: 172 cm Szerokość pasa : 53 (73 cm dostępne przy bieżni Spacio290)
▪ Podłączenie RS232 dostępne dla zarządzania bieżnią
▪ 1,5 metrowy sensor optyczny (częstotliwość 1000Hz – dokładność 10mm)
▪ 2 Kamery na regulowanych statywach
▪ Oprogramowanie i kable

Chód / Bieg – raport: specyficzny raport dla badania chodu lub biegu, z wartościami średnimi, odchyleniem standardowym i współczynnik zmienności wszystkich typowych parametrów dla lewej i prawej kończyny dolnej. Ponadto ewentualne asymetrie i nierówności pomiędzy kończynami mogą być zauważone natychmiast. Ten sam typ raportu jest dostępny po wybraniu dwóch testów, co pozwala na szybkie porównanie dzięki graficznemu, intuicyjnemu i przejrzystemu interfejsowi.

Parametry: Czas Podporu, Czas przenoszenia, Czas kroku, Cykl chodu, Pojedyncze wsparcie, Podwójne wsparcie, Odpowiedź obciążenia, Faza przenoszenia, Długość kroku, Długość rozkroku, 3 Fazy Stopy(Kontakt, Przenoszenie, Propulsja), Miarowość / Rytm / Tempo, Prędkość, Przyspieszenie, Czas przenoszenia, Czas kontaktu, Wysokość, Kąt kroku, Brak równowagi.

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM