Podoscan 2D

Podoscan 2D (podoskaner) to urządzenie znacznie dokładniejsze niż komputerowy podoskop, służy do oceny podeszwowej strony stóp. Zaawansowane narzędzie do cyfrowej analizy stóp.

Sprawdź  cenę ZAMÓW

ZAPYTAJ o aktualną cenę (cena zależna od konfiguracji)

Naszym Podoskanerem można przeprowadzić automatyczne, bądź manualne pomiary bardzo wielu parametrów, kątów i osi, identyfikowanie i oznakowanie bezpośrednio na wyniku pacjenta stopy punktów spustowych, a wszystko można wysłać do oprogramowania CAD do projektowania wkładek. Jest to unikalne i zintegrowane narzędzie, dużo dokładniejsze niż podoskopy z kamerką czy nawet kamerą i laserem punktowym i lustrem.

Na rynku są dostępne 2 rodzaje podoskanerów: Podoscan 2D oraz „Podoscan 2D Foot CAD„ – my oferujemy oba modele – ale który wybrać ???

Podoscan 2d FootCAD (Podoskaner) to najdokładniejszy Podoskaner w Polsce ! – dostępny tylko u nas ! (jeżeli jakaś inna firma twierdzi, że „sprzedaje” taniej ten podoscaner, to zwyczajnie kłamie, bo sprzedaje „stary-okrojony” model, tylko Firma PODOSKOP.pl ma wyłączne prawo sprzedaży nowego modelu.
Podoscan 2D (zwykły)to nie jest „pełnoprawny” podoskaner, tylko skaner plantokonturograficzny, gdyż jego elektronika jest oparta o technologię CIS (czyli Contact Image Sensor) wykorzystując sensory kontaktowe co oznacza, że skanowana jest tylko ta część stopy, która bezpośrednio dotyka do szkła podoskanera. W przypadku naszych nowych Podoscanerów FootCAD stosowany jest przetwornik CCD (Charge Coupled Device) co w praktyce oznacza, że bardzo dokładnie skanowana jest zarówno cześć stopy, która przylega do szkła ale również cześć, która jest kilka cm ponad – to jest prawdziwy rzetelny pomiar stóp – więcej o różnicach pomiędzy tymi podoscakenrami –>TUTAJ<–

W naszych Podoscanerach uzyskujemy rzeczywisty (w skali 1:1) wynik (a nawet wydruk) stóp, co nie jest możliwe przy zastosowaniu podoskopu z kamerą, gdyż każda kamera ma „przekłamania” wynikające z jej optyki. Problem ten rozwiązują SKANERY 2D lub 3D  (posiadamy w ofercie zarówno skanery 2D jak i 3D).

Oprogramowanie FreeStep pozwala na przechwytywanie i archiwizacje zdjęć, automatyczne mierzenie i porównywanie ewentualnych asymetrii oraz kątów. Możliwość wydruku odbitki stóp w skali 1 do 1.

Oferujemy 2 rodzaje podoskanerów:

Podoscan 2D oraz „Podoscan 2D Foot CAD

Podoscan 2d FootCAD (Podoskaner) to najdokładniejszy Podoskaner w Polsce ! – dostępny tylko u nas ! (jeżeli jakaś inna firma twierdzi, że „sprzedaje” taniej ten podoscaner, to zwyczajnie kłamie, bo sprzedaje „stary” model, tylko Firma PODOSKOP.pl ma wyłączne prawo sprzedaży nowego modelu.

Różnice pomiędzy standardowym „Podoscanerem 2D” a „Podoscan 2D Foot CAD to:

  • przetwornik CCD z zimną katodą (1600 DPI), w starszym modelu jest przetwornik starej generacji CIS (600 DPI lub 1200 DPI) co oznacza że w nowym modelu jest dwa razy większa rozdzielczość („dokładność” skanowania) oraz:
  • znacznie skrócony czas wykonywania badania w porównaniu do jego poprzednika. Ma to duże znaczenie przy wykonywaniu np. badań przesiewowych.
  • więcej parametrów liczonych automatycznie – dzięki bardzo dużej czułości/dokładności.
  • większa powierzchnia skanowania (ma szczególne znaczenie przy dużych stopach lub osobach otyłych).

Torba/neseser z miękkim wypełnieniem dzięki której w wygodny i bezpieczny sposób przechowasz  oraz  przetransportujesz Podscaner – cena 498 zł. 

Prezentacja podoscan 2D:

Wydruki

Sprawdź  cenę ZAMÓW ZAPYTAJ o aktualną cenę (cena zależna od kursu €)

POBIERZ ULOTKĘ

PodoScan2D Skaner Podologicznyy

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM