Podoskop Diagnostyczny RGB

Podoskop Diagnostyczny – z pilotem i dodatkową kamerką Full HD do archiwizacji wyników badań stóp z funkcją dowolnej zmiany koloru podświetlenia

Podoskop RGB z pilotem sterowania

Podoskop lustrzany, podświetlany z kamerką Full HD do archiwizacji wyników badań stóp oraz pilotem z funkcją dowolnej zmiany koloru podświetlenia

K U P

Oferujemy Państwu Podoskop lustrzany, podświetlany z kamerką Full HD do wykonywania  zdjęć/filmów podeszwowej strony stóp, z możliwością zmiany koloru podświetlenia.(PRODUKT MEDYCZNY!!!)   ← jest to NAJTAŃSZY w Polsce Podoskop podłączany pod komputer z funkcją archiwizacji wyników oraz zmiany koloru podświetlenia na dowolny kolor – kupujesz wprost od producenta (bez pośredników)
b183
1980 zl brutto – Znalazłeś taniej – skontaktuj się z nami – PRZEBIJEMY KAŻDĄ OFERTĘ!

Podoskop ten jest podświetlany i posiada lustro oraz wbudowaną kamerę Full HD do wykonania zdjęcia/filmu podeszwowej strony stóp.
Kamera Full HD umożliwia zrobienie zdjęcia lub nakręcenie sekwencji filmowej (np. podczas wykonywania przysiadu). 
Rejestracja sekwencji ruchowych umożliwia zarchiwizowanie do 30 klatek na sekundę.
Urządzenie zawiera oryginalne oprogramowanie do archiwizacji zdjęcia/filmu z przeprowadzonego badania stóp, istnieje możliwość wykonania zdjęć śladów stóp, które wykorzystać można do archiwizacji badanych pacjentów.
Przy pomocy podoskopu można badać stopy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Daje on wiele podstawowych informacji niezbędnych w trakcie diagnozowania i leczenia wielu schorzeń. Umożliwia właściwą ocenę kształtu stopy, obecności zgrubień na skórze, odcisków. Podoskop jest urządzeniem prostym w obsłudze.

KUP-ZAMÓW

Dane techniczne:

  • Górna powierzchnia wykonana z przezroczystej płyty z poliwęglanu, odpornej na obciążenie do 150 kg.
  • W dolnej części obudowy wykonanej z kształtek aluminiowych, usytuowane jest lustro, w którym można określić podłoże badanej stopy oraz zamontowana jest kamera Full HD.
  • Efekt świetlny uzyskiwany jest bardzo jasnymi diodami kolorowymi LED o bezpiecznym napięciu 12 volt.
  • Wymiary: 22 cm x 48,5 cm x 40 cm
  • Waga : 8,6 kg

Torba/Neseser na Podoskop – Dzięki naszej torbie z miękkim wypełnieniem w wygodny i bezpieczny sposób przechowasz podoskop oraz go przetransportujesz.—>Cena katalogowa tego produkt  to tylko 298 zł 

Nie potrzebujesz podoskopu komputerowego ? Tu możesz zakupić podoskop tradycyjny:

Sprawdź cenę innych podoskopów

KUP – ZAMÓW
Do ceny zamówienia doliczamy koszt bezpiecznej ubezpieczonej przesyłki kurierskiej 25 zł.

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM