Podoskop komputerowy MATEUSZ

Podoskop  z kamerą Full HD

bez tytułu

 

K U P

ZAPYTAJ o aktualną cenę (cena zależna od konfiguracji)

Podoskop ten jest podświetlany i posiada lustro oraz wbudowaną kamerę Full HD do wykonania zdjęcia lub filmu podeszwowej strony stóp.
Kamera Full HD umożliwia zrobienie zdjęcia lub nakręcenie sekwencji filmowej (np. podczas wykonywania przysiadu). 
Rejestracja sekwencji ruchowych umożliwia zarchiwizowanie do 30 klatek na sekundę.
Urządzenie zawiera oryginalne oprogramowanie do archiwizacji zdjęcia/filmu z przeprowadzonego badania stóp, istnieje możliwość wykonania zdjęć śladów stóp, które wykorzystać można do archiwizacji badanych pacjentów.
Przy pomocy podoskopu można badać stopy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Daje on wiele podstawowych informacji niezbędnych w trakcie diagnozowania i leczenia wielu schorzeń. Umożliwia właściwą ocenę kształtu stopy, obecności zgrubień na skórze, odcisków. Podoskop jest urządzeniem prostym w obsłudze.

NOWOŚĆ! Możliwość wyboru koloru podświetlania (biały ciepły i zimny, zielony, niebieski, czerwony, żółty) lub RGB z kompletną paletą kolorów z pilotem sterowania. 

Podoskop jest urządzeniem medycznym. Kupując go u nas masz gwarancję najniżej ceny i serwisu sprzętu wprost u producenta.

b183

Dane techniczne:

  • Górna powierzchnia wykonana z przezroczystej płyty z poliwęglanu, odpornej na obciążenie do 150 kg (do 120 kg w przypadku urządzenia z zasobnikiem na folię).
  • W dolnej części obudowy wykonanej z kształtek aluminiowych, usytuowane jest lustro, w którym można określić podłoże badanej stopy.
  • Efekt świetlny uzyskiwany jest bardzo jasnymi diodami kolorowymi LED o bezpiecznym napięciu 12 volt.
  • W dolnej części obudowy zamontowana jest kamera Full HD. 

Do naszego produktu proponujemy torbę z miękkim wypełnieniem, dzięki której w wygodny i bezpieczny sposób przechowasz lub przetransportujesz swój podoskop.

Cena to tylko 299 zł 

ZAMÓW

POBIERZ ULOTKĘ

Do ceny zamówienia doliczamy koszt bezpiecznej ubezpieczonej przesyłki kurierskiej 25 zł.

ZOBACZ NASZE INNE PRODUKTY

tu chciałem umieścić zdjęcia innych produktów, które są odnośnikami do ich stron, ale nie umiem…


Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM