Podoskop diagnostyczny

Tani Podoskop tradycyjny diagnostyczny podświetlany – Badanie statyczne stóp pacjenta oraz ocena wad stóp metodą odbicia lustrzanego.

K U P

ZAPYTAJ o aktualną cenę (częste promocje)

Przy pomocy podoskopu można badać stopy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Daje wiele podstawowych informacji niezbędnych w trakcie diagnozowania i leczenia wszelkich schorzeń. Umożliwia właściwą ocenę kształtu stopy, obecności zgrubień na skórze, odcisków. Podoskop jest urządzeniem prostym w obsłudze. Produkt medyczny.

Oferujemy Państwu podoskopy w dwóch wersjach:

–> Podoskop tradycyjny  (PRODUKT MEDYCZNY!!) ← NAJTAŃSZY Podoskop w Polsce !!! kupujesz wprost od producenta (bez pośredników) 880 zł netto (8 % Vat)

–> Podoskop KOMPUTEROWY –> NOWOŚĆ –> ZOBACZ <–  z kamerką Full HD do archiwizacji wyników badań stóp  jest to NAJTAŃSZY w Polsce Podoskop komputerowy (podłączany pod komputer z funkcją archiwizacji wyników) – kupujesz wprost od producenta (bez pośredników)
b183
Znalazłeś taniej – skontaktuj się z nami – PRZEBIJEMY KAŻDĄ OFERTĘ!

 

 

Najtańszy podoskop KOMPUTEROWY zobacz —> TU  <— 

NOWOŚĆ! Możliwość wyboru koloru podświetlania (biały ciepły i zimny, zielony, niebieski, czerwony, żółty) lub RGB z kompletną paletą kolorów z pilotem sterowania. 

Torba/Neseser na Podoskop – Dzięki naszej torbie z miękkim wypełnieniem w wygodny i bezpieczny sposób przechowasz podoskop oraz go przetransportujesz.—>Cena katalogowa tego produkt to 248 zł 

Do ceny zamówienia doliczamy koszt bezpiecznej ubezpieczonej przesyłki kurierskiej 25 zł.

 

 

 

KUP-ZAMÓW

Dane techniczne:

  • Górna powierzchnia wykonana z przezroczystej płyty z poliwęglanu, odpornej na obciążenie do 150 kg
  • W dolnej części obudowy wykonanej z kształtek aluminiowych, usytuowane jest lustro, w którym można określić podłoże badanej stopy.
  • Efekt świetlny uzyskiwany jest bardzo jasnymi diodami kolorowymi LED o bezpiecznym napięciu 12 volt.

 

 

Prezentacja PODOSKOPu:

Ponadto przy użyciu aparatu fotograficznego, bądź kamery istnieje możliwość wykonania zdjęć śladów stóp, które wykorzystać można do archiwizacji badanych pacjentów.

Sprawdź cenę innych podoskopów

KUP – ZAMÓW

Do ceny zamówienia doliczamy koszt bezpiecznej ubezpieczonej przesyłki kurierskiej 25 zł.

POBIERZ ULOTKĘ

 

 

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM